KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7093374

nr 709 3374

Blandteknik

signerad, sjölandskap, 47x74

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 augusti 2011
kl 19:28:25

13/8 17:59:49 1      Vinnande bud